Den 40 - Omlouváme se za technické komplikace

publikováno: 4. 03. 2018 | upraveno: 4. 03. 2018

Dneska máme přednášku v další škole – Hapugala. Tentokrát nám je řečeno, že děcka neumí tak dobře anglicky, tak ať to trošku zjednodušíme a zkrátíme. Tentokrát s náma ani nejde Johnny, protože se mu nechtělo vstávat.

Přednáška je ve znamení technických komplikací. Nejdřív se hodinu čeká, než se to všechno přinese, pak zjišťujeme, že nefunguje zvuk ani mikrofon, a když se to zprovozní, tak zase vypadne projektor. Když se konečně všechno připraví a začneme, po pár minutách zase vypadne proud v celé škole. Vzhledem k tomu, že děcka rozumí anglicky ne málo, ale vůbec, tak bez obrázku jsou dost nahrané. Zkouším to nějak zachránit, ale nakonec přecejen proud zase naskočí. Nakonec si z toho s obrázky a s překladem do sinhálštiny snad něco odnášejí.

Přes den pokračuju v mém kurzu Laravelu. Večer jedeme s Johnnym do Colomba do jiného EP housu (tedy místa, kde bydlí jiní dobrovolníci z AIESECu, kteří ale pracují v jiném místě) na oslavu čínského nového roku. 13 z 15 dobrovolníků jsou tam číňani. A pak jedna Brazilka a Francouzka, kteří nás tam před 3 týdny pozvali, protože následující den plánujeme výšlap na Adam’s Peak.

No, na baráku párty jako každá jiná. Pije se, kecá se, poslouchá se hudba, prostě klasika.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *