Den 39 - Parkour in Galle

publikováno: 4. 03. 2018 | upraveno: 4. 03. 2018

Dneska si jdu odškrtnout další věc z imaginárního bucket listu, která mě napadla hned poprvé, když jsem byl poprvé v Galle Fort – jít si tam zatrénovat parkour, protože prostředí je tam na to jako dělané. A tak vstávám na první bus ještě za temné noci, abych to tam stihl ještě na východ slunce, kdy není vedro a lidi. Dokonce se mi podaří přesvědčit Johnnyho, aby šel se mnou (i když obvykle spí až někdy do poledne).

Do Galle Fort opravdu dorazíme při východu slunce. Chvíli Johnnyho učím pár základních triků a výlezů, tak tam blbneme. Pak Johnny nějak blbě doskočí a zabalí to, aby si ještě neodrovnal kotníky, a tak si to musím probíhat sám. Ale byla to sranda, vybíhat zídky, přeskakovat hradby, skákat po kamenech.. Dokonce se mi na jednom místě podařilo vylézt na hradby i zvenku. No, prostě jsem si to pořádně užil.

Zbytek dne zase strávím na baráku. Začne mi kupodivu chybět programování, a tak konečně otevírám kurz Laravelu, co jsem si na Udemy koupil už asi před měsícem.

Večer se loučíme s Dannym a s Christine, kteří odlétají trochu dříve, protože chtějí oslavit nový čínský rok spolu se svoji rodinou. My místo toho jdeme do čínské restaurace tady v Galle a večer zakončujeme obvyklým pivkem v Galle Fort.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *